user_mobilelogo

AVCILAR KONAKLAMA

NEDEN BİZ?

Başladığımız ilk günden beri kalite anlayışımızdan ödün vermeyerek, siz değerli misafirlerimizin maksimum memnuniyeti için gece gündüz azimle çalışıyoruz. Konaklama sektöründe güvenin, deneyimin, güvenliğin ve müşteri memnuniyetin adresi olan Güngrup Avcılar Hotel Konaklama işletmesi olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Güngrup Avcılar Hotel Konaklama;  Sefaköy, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Yakuplu ve Bahçeşehir çevrelerinde günlük konaklama, günlük kiralık konaklama, gün içi konaklama, haftalık ve aylık konaklama gibi her türlü konaklama taleplerinize rahatlıkla cevap verebilecek kapasite, kalite ve deneyime sahiptir.

Siz ziyaretçilerine konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin tüm odaları özenle dekore edilmiş olup, ihtiyaçlarınız ön planda tutularak tasarlanmıştır.

Güngrup Avcılar Hotel'in konaklama birimlerinin her biri özel banyolu ve klimalıdır. Konforunuz için banyolarda havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir.

T.J. Tynan Authentic Jersey