user_mobilelogo

AVCILAR GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

Güngrup Avcılar 2018 yılında İstanbul’un Avcılar ilçesinde bir işletme olarak yolculuğuna başlamıştır. Profesyonellik ve samimiyeti yan yana getiren hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

 Güngrup Avcılar Günlük Kiralık Daire, Haftalık Kiralık Daire ve Aylık Kiralık Daire şeklindeki konaklama seçeneklerinden yararlanabilmektesiniz. Avcılar merkezi lokasyonu, profesyonel ve eğitimli kadrosu ile siz değerli müşterilerine huzurlu, konforlu ve rahat bir konaklamanın keyfini sunuyor.

 ODA AÇIKLAMASI

Odalarımız tamamen size özel kullanım ile sunulmaktadır. Odalarımızda ihtiyacınız olan her türlü konfor, ferahlık ve temizlik sağlanmaktadır. İhtiyacınızı karşılayabileceğiniz ekipman ve donanımla dairelerimizde konakladığınız süre içerisinde bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Otel konforunda evinizdeki rahatlığı sunuyoruz. Konaklayacak kişi sayısı göz önünde bulundurularak istediğiniz oda seçenekleriyle Günlük Kiralık Dairelerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

ODA ÖZELLİKLERİ

Odalarımız içerisinde;

  • Klima
  • Televizyon
  • Buzdolabı
  • Saç Kurutma Makinası
  • Şampuan
  • Tek Kullanımlık Terlik
  • Sıcak su, kahve, çay

bulunur ve size bu şekilde teslim edilmektedir.

 

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ

Dairelerimizde ücretsiz wi-fi bulunmaktadır. Dairelerimizde ısınma sistemi, klima, tv, uydu sistemi Banyo ve mutfaklarımızda 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası buzdolabı, kettle, ocak, ve detaylı mutfak malzemeleri bulunur.

ÜCRETSİZ TEMİZLİK

Dairelerimiz her müşterimizden sonra profesyonel ekiplerimiz tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Nevresim takımları, havlular her müşteriden sonra düzenli olarak değişmektedir.

 

NASIL GÜNLÜK DAİRE KİRALARIM?

Telefonla ulaşarak; kalmak istediğiniz lokasyonu, konaklama sürenizi, kaç kişi kalacağınızı bildirmeniz size en uygun daire seçeneğini bulmak için yeterlidir.

Rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

T.J. Tynan Authentic Jersey